Форма 4. Без черг. Без хабарів.

Захистіть себе від штрафу. Подайте відомості про кінцевих бенефіціарів електронною поштою.

Заповніть

Завантажте бланк Форми 4 з офіційного сайту державної реєстраційної служби. Заповніть 1 і 4 сторінку бланку вказавши кінцевих бенефіціарних власників (контролерів). За необхідністю скористайтесь зразком (ще один).

Інструкція »

Підпишіть

Завантажте безкоштовну програму «Користувач ЦСК-1» з офіційного веб-сайту АЦСК ІДД Міндоходів. В головному вікні програми оберіть пункт «Підписати файли», вкажіть ключ отриманий в податковій і оберіть для підпису файл з заповненою Формою 4.

Інструкція »

Відправте

Знайдіть на веб сайті Державної реєстраційної служби контакти відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Якщо електронна адреса відсутня уточніть ії за телефоном, або відправте носій (диск) звичайним листом.

Інструкція »


601

Підтримали цю ініціативу

Я теж підтримую

15

Надіслали електронну Форму 4

Я теж надіслав


Що таке Форма 4, кому і куди ії треба надсилати?

Форма 4 — це реєстраційна картка (бланк) для внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

14 жовтня 2014 року Верховна Рада ухвалила Закон № 1701-VII. Однією з його норм було внесення відомостей щодо кінцевих бенефіціарів (вигодонабувачів) підприємств до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Для цього засновники / підписанти юридичної особи мають подати державному реєстратору спеціальну реєстраційну картку — Форму 4 — до 25 травня 2015 року.

Якщо ви не засновник або директор юридичної особи — вам нічого хвилюватись. Повідомлення з цього питання міністра юстиції Павла Петренко.

Подавши форму електронно, чи можна не здавати паперову?

Нажаль, ми не маємо однозначної відповіді. Тому рекомендуємо подавати електронну і паперову форми одночасно.

На сьогодні подача в електронной формі — це ваша страховка.

Якщо ви надішлете електронну форму але через чергу, або з іншої причини, не встигнете здати паперову, у вас буде серйозний аргумент проти штрафу.

Чому просто не здати реєстратору паперову форму?

Нажаль це не так просто, є реальний ризик, що вам не вдастся цього зробити не заплативниши хабар, або штраф від 5100 до 8500 грн.

На сьогодні в більшості міст України щоб здати паперову версію Форми 4 треба записатись в чергу задовго до відкриття служби, а щоб здати без черги або не отримати величезний штраф — платити хабарі.

Проста іллюстрація — чек реєстрації отримано в 11:26, номер в черзі 694, при цьому в день реєстраційна служба у приймає близько 300 осіб.

Державна реєстраційна служба не приймає електронні документи, у вас нічого не вийде!

По-перше, це не так. Реєстраційний портал мінюсту (rp.irc.gov.ua) приймає електронну версію Форми 1 при реєстрації нової юридичної особи. Ми не бачимо жодних перешкод, щоб не приймати таким самим чином Форму 4.

По-друге, громадська організація «Електронна демократія» вже має великий досвід подачі електронних документів з подальшим захистов своїх прав. Наведем лише гучні приклади:

Ми впевнені, що державна реєстраційна служба нічим не відрізняється. Закон один для всіх.

Ви це все серйозно?

Так. Юридична сила електронного документа не може бути заперечена виключно через те, що він має електронну форму. Стаття 8 Закону України № 851-IV.

Щоб підтвердити наші наміри ми вирішили, що члени громадської організації «Електронна демократія» подадуть виключно електронні версії Форми 4, для всіх підприємств до яких вони мають відношення.

В разі необґрунтованого призначення штрафу, ми будемо ініціювати колективний позов для захисту наших законних прав. Ви зможете приєднатися до нього.

Як з вами зв'язатись?

Приєднуйстесь до нашої сторінки у Facebook. Додавайте в Skype контакт form4ua щоб приєднатись до спільного чату для обговорення проблемних питань.

Надішліть будь-який лист на form4@ed.org.ua і ми будем інформувати вас про подальший розвиток подій.

Більше відповідей »