Інтернет-голосування до Громадської ради при Мінветеранів

Починається формування нової громадської ради при Міністерстві Ветеранів України.

Подача відбувається за адресою: gromrada.mva.gov.ua

Голосування відбувається за адресою: gromrada.mva.gov.ua

Міністерство у справах ветеранів стало одинм з перших центральних органів виконавчої влади, в якому Громадська рада формується шляхом відкритого рейтингового інтернет-голосування. Це означає, що до Громадської ради пройдуть ті представники ветеранських та волонтерських громадських організацій, які мають реальну підтримку громадянського суспільства.

Вибори Громради Мінветеранів

Інтернет-голосування проводиться на платформі з відкритим кодом розробленій ГО «Електронна демократія» для Національного антикорупційного бюро України в 2015 році. Використання онлайн-системи для обрання складу Громадської стало можливим завдяки Меморандуму про співпрацю між ГО «Електронна демократія» та Міністерством у справах ветеранів України, підписаним в грудні 2018 року.

Для нас є надзвичайно важливим доримання відкритості та перевіряємості результатів інтернет-голосування. Протокол голосування буде відкритим протягом всього часу голосування. Кожен, хто проголосує зможе перевірити як записано його голос у відкритому протоколі голосування. Як тільки голосування буде завершено - буде опубліковано розкодований протокол, завдяки якому кожен зможе самостійно порахувати результати голосування і перевірити дані на відсутність "накруток" та "масових викидів" під час голосування.